2017-11-08 Lukonyse vyks Pauliaus Stalionio koncertas

Š.m. Lapkričio 8d.(trečiadienį) 20val. Į Lukonis atvyksta Paulius Stalionis su nauja koncertine programa -Aš tavimi tikiu. Koncertas vyks Lukonių laisvalaikio salėje.
Bilieto kaina – 5€. Vaikams ir žmonėms su negalia - 3€.
Informacija pasiteirauti apie koncertą: tel. 869947423
Maloniai kviečiame visus atvykti visiems patogiu laiku (20:00 val.) ir pasiklausyti nuostabių P.Stalionio dainų.

Pauliaus Stalionio koncertas Lukonyse 2017

paulius_stalionis

Apie dainininką, dainų autorių ir atlikėją Paulių Stalionį lietuviškos muzikos klausytojai sužinojo maždaug prieš 9 metus. Ne tik sužinojo, bet ir pamilo jau  šlageriais tapusias jo dainas „Man nereik į Airiją“, „Vakarai ilgi“, „Aš atnešiu Tau saulę“, „Kiemo karalienė“ ir kt. Pastarieji metai kūrėjui buvo itin sėkmingi – Paulius išleido jau penktąjį savo muzikinį albumą „Aš tavimi tikiu“, atsiėmė net du apdovanojimus už auksiniais tapusius, anksčiau išleistus, du albumus ir netgi parašė nuostabiomis iliustracijomis apipavidalintą pasakų knygą vaikams „Pasakos, kurių niekas nepapasakos“!

Dainininkas džiaugiasi, kad Lietuvoje atrado savo subrendusių ir išsilavinusių klausytojų ratą, kuris sparčiai didėja. Paulių Stalionį galima drąsiai pavadinti išskirtiniu atlikėju, kadangi jis dainuoja tik savos kūrybos dainas, kasmet papildydamas repertuarą naujais kūriniais. Jo koncertų metu  viskas tikra, nes jokie spec. efektai negali sudrebinti žmogaus sielos gelmių. O paprastas žodis – gali. Paulius dainuoja apie tai, kas rūpi ne tik jam, bet ir kiekvienam iš mūsų. Tie, kas lankėsi šio atlikėjo pasirodymuose, įsitikino, kad jo kūryba nesusideda tik iš penkių žodžių.

Koncerto metu, Pauliu

s Stalionis su savo gerbėjais pasidalins ir visų pamėgtais, ir visiškai naujais kūriniais, bendraus su publika ne tik dainomis, o taip pat pristatys naują, dar dažais kvepiančią, pasakų knygą, kuri tikrai maloniai nustebins daugelį.

Keletas P.Stalionio kūrinių, kurie tikriausiai skambės koncerto metu:

No comments.

Leave a Reply