Karjera

Lukonys.lt portalo redakcija yra dar tik kūrimosi stadijoje, todėl mums labai trūksta iniciatyvių, besidominčių mūsų krašto naujienomis žmonių, kurie galėtų rašyti straipsnius ir naujienas šiam portalui. Tai būtų labai didelis įnašas netik į Lukonių bendruomenę, tačiau ir į savo gyvenimą, kadangi portalui populiarėjant jūsų straipsniai ar fotografijos turės galimybę būti pastebėtos daugelio žmonių ir kitų redakcijų atstovams.

Ieškome žmonių, kurie galėtų rašyti šiomis temomis:

  • Lukonių gyvenimas ir naujienos ( Naujienos, skelbimai, fotosesijos, įvykusių susitikimų ir kitų reginių apžvalgos ir visa kita, kas nutiko mūsų gyvenvietėje)
  • Seniūnijos naujienos ( Naujienos Subačiuje ir visoje mūsų seniūnijoje )
  • Rajono Naujienos ( Naujienos iš viso Kupiškio rajono, savivaldybės nutarimai, renginiai rajone ir kt )
  • Įdomūs ir naudingi straipsniai iš Lietuvos ar pasaulio(Politikos naujienos, bendros visos Lietuvos ar užsienio naujienos, kurios galėtų būti aktualios šio portalo lankytojams)

Jei manote galėtumėte bent retkarčiais kažką parašyti šiomis temomis, siųskite savo tekstą el paštu : lukonys1581@gmail.com

Jei manote, kad galite rašyti bent viena iš šių temų dažniau nei retkarčiais, maloniai kviečiame prisijungti prie Lukonys.lt redakcijos komandos ir dirbti drauge vardan mūsų krašto. Platesnė informacija El paštu: lukonys1581@gmail.com arba tel 862746683